Escape room VR

Zahraj si

Escape room vo virtuálnej realite

Máš rád výzvy a rád hľadáš riešenia?

Vyskúšaj s priateľmi alebo rodinou našu Escape room VR, ktorá posúva zážitok z virtuálnej reality na vyšší level.

  • Viac hier = viac fantázie, viac svetov, viac zábavy pre celý tím.

  • Unikátne scenáre: Ponorte sa spolu do fascinujúcich príbehov, od tajomných hradov po futuristické vesmírne stanice.

  • Pohlcujúca atmosféra: Vďaka najmodernejšej VR technológii budete hru prežívať úplne naplno.

  • Tímová hra: Pri spoločnej hre lepšie spoznáš seba i svoj tím. Kombinujte svoje tímové schopnosti, aby ste unikli včas.

  • Zábava pre každého: Ideálne pre malé i väčšie partičky, rodiny, priateľov aj firemné akcie.

Rezervuj si svoj termín už dnes a zaži dobrodružstvá v Escape room, na ktoré nikdy nezabudneš! VR Escape Room – jedna hra pre 3 – 5 osôb na 40 min. – všetci spolu v jednej hre.

Vhodné pre deti od 14 rokov, mladšie len s dospelou osobou.

escape room virtuálna realita Bratislava

Zahrajte si naše Escape room VR hry

Nedajte sa obmedzovať realitou: fantastické scenáre a svety, ktoré by v reálnom svete mohli iba ťažko existovať.

Vesmírna stanica Tiberia

Vesmírna stanica Tiberia sa rúti po obežnej dráhe a jej úlohou je zachytiť meteorit, ktorý je “zabijakom planét” a ktorý sa už o niekoľko hodín zrazí so Zemou. Pred chvíľou stanicu zasiahla intenzívna radiačná búrka. Obnovenie funkčnosti stanice a laserovej sústavy proti meteoritom je to jediné, čo delí ľudskú rasu od úplného zániku.

escape room hra

V Hlbinách Osiris

Ponorte sa s tímom prieskumníkov hlboko pod hladinu oceánu a objavte starobylý chrám. Nájdete v ňom nádherné morské živočíchy, poklady a ešte niekoľko vecí, ktoré nie sú až také príjemné! Keď sa pokojný podmorský svet začne obracať proti vám, podarí sa vám uniknúť?

Dračia veža

Zlý alchymista, hladný drak. Sotva mesto pre pár nešťastných pocestných. Obvinení zo zločinu, ktorý ste nespáchali, musíte nájsť spôsob, ako uniknúť z väzenia skôr, než vás stihne váš ohnivý osud.

escape room Dragon Tower
escape room virtuálna realita

Pohroma pirátov

Vaša pirátska posádka chytila “pelagický mor”: chorobu, ktorá pomaly mení ľudí na rybie monštrá! Ponáhľajte sa! Máte málo času, kým sa choroba stane trvalou a vaša posádka bude navždy prekliata!

Vlak pomsty

Doktor Steem utiekol a plánuje pomstu mestu, ktoré ho uväznilo. Vlak naložený dynamitom vybuchne hneď, ako dorazí do mesta! Vlak je už na ceste. Podarí sa ti nastúpiť a zachrániť mesto pred istou skazou?

escape room Bratislava - hra
hra pre virtuálnu realitu

Záhada hrôzostrašného kaštieľa

Šialený gróf Malin experimentuje s interdimenzionálnou vedou, ľudia sa strácajú a z jeho sídla sa v noci ozývajú výkriky. Starosta poveril váš tím, aby kaštieľ preskúmal a ukončil jeho zlé experimenty!

Paradoxy časopriestoru

Vydajte sa so svojím tímom na cestu naprieč vekmi, aby ste zastavili zlého vodcu. Nenechajte sa rozptýliť krásou prehistórie ani spustošenou dystopickou mestskou krajinou… čas je rozhodujúci! Jediný spôsob, ako ovládať čas, je pochopiť ho! Podarí sa ti uniknúť?

hra úniková miestnosť
virtuálna realita Bratislava

Laserboti

Nachádzate sa na ťažobnej plošine na asteroide a ťažíte žlté kryštály. Váš tím sa pripravuje na evakuáciu, keď obrovský robot na kolesách zostrelí vašu evakuačnú loď z oblohy! Musíte zničiť obrovského robota skôr, ako sa vaša loď vráti späť! Pomocou laserových mečov a štítov budete musieť odrážať lasery, zbierať kryštály a explodovať robotov, aby ste prežili.

Skúšky Ninju

Vy a vaši kolegovia, študenti bojového umenia Ninja, ste na pokraji dokončenia vášho tréningu. Jedna výzva zostáva: vystúpte po tisícoch schodov do chrámu na vrchole hory a dokážte svoju hodnotu v skúškach na ceste. Až potom, keď porazíte svojho pána, stanete sa skutočnými Ninjami.