Novinky v Galaxiavr

Ahoj, Vitaj v Galaxia centrum zábavy, mieste, kde tvoríme zážitky pre pre malých, aj veľkých.

Galaxia sa zrodila myšlienkou, že chceme urobiť niečo iné. Niečo, čo by nás bavilo a zároveň by sme mohli priniesť do sveta zábavy niečo nové a odlišné. A tak vznikla Galaxia centrum zábavy.

Chceli sme vytvoriť miesto, kde si ľudia môžu užiť hranie biliardu na profesionálnych stoloch, ponoriť sa do virtuálnej reality alebo uniknúť z našej špeciálnej VR Escape Room. A to všetko v príjemnej atmosfére nášho baru s výberom občerstvenia na doladenie zážitku.

A komu je Galaxia určená? Tebe! Či už máš chuť osláviť narodeniny, usporiadať teambuilding, či vianočný večierok alebo sa len zabaviť s priateľmi, sme tu pre teba. Naša kapacita je až 80 ľudí, preto neváhaj a pozvi všetkých, ktorých máš rád. Budeme sa tešiť!

Naším cieľom bolo  spojiť to najlepšie – originálnu atmosféru, skvelú zábavu a profesionálne prostredie. Ale nie sme len o hre. Sme o zážitkoch, ktoré si odnášaš. Sme o spomienkach, ktoré tu vytvoríš. A snažíme sa vytvárať pocit, že sa budeš cítiť srdečne vítaní a ako doma.

A prečo by si mal vybrať práve nás? Máme pre teba jednoduchú odpoveď. Pretože sme tým, čo dokáže premeniť tvoju obyčajnú oslavu alebo párty na skutočný zážitok. Alebo lepšie povedané, na tvoj vlastný vesmír plný zábavy.
 
Tak čo, pripravený vstúpiť do Galaxie? Tešíme sa na teba!