Detská oslava: Bratislava – Centrum zábavy Galaxia

Blíži sa vo vašej rodine dlhoočakávaná detská oslava? Bratislava ponuka na výber veľa klasických detských centier. Ale GalaxiaVR je v mnohom jedinečné. 

Centre zábavy je skvelou voľbou pre rodičov, ktorí chcú svojim deťom pripraviť nezabudnuteľný zážitok. Centrá zábavy, ako napríklad Galaxia VR alebo TeamUp, ponúkajú širokú škálu aktivít a atrakcií, ktoré zaujmú deti rôznych vekových kategórií.

detská oslava Bratislava

Vekové rozpätie pre deti, ktoré sa môžu zúčastniť aktivít GalaxiaVR je pomerne široké. Ideálne si deti užijú zábavu v našom centre od 8 rokov vyššie. Aktivity, ktoré ponúka Galaxia VR, sú navrhnuté tak, aby zapojili deti rôznych vekových skupín a zabezpečili dobrú zábavu. Dôležité je, že sa naraz zabaví celá skupina detí a užijú si svoj slávnostný a zábavný deň naplno

Detská oslava musí byť hlavne o skvelej kolektívnej zábave

Jednou z hlavných lákadiel je virtuálna realita (VR). Ale pozor, nejdená sa o žiadne sedenie pri počítačoch. Deti otestujú a zdokonalia svoje mentálne ale i fyzické schopnosti.  Zároveň sa ponoria do fantastických svetov a zažijú vzrušujúce dobrodružstvá, ako napríklad výlet do hlbín oceánu zoskok z mrakodrapu alebo zábavné húsenkové dráhy. Tieto VR zážitky im zaručia adrenalín a nezabudnuteľné spomienky.

Okrem VR má centrum zábavy Galaxia aj ďalšie atrakcie, ktoré deti určite ocenia. Nájdeme tu napríklad profesionálne biliardové stoly, či dokonca obľúbenú Escape Room vo forme VR, kde deti môžu riešiť rôzne úlohy a výzvy. 

Na porovnanie si deti môžu vyskúšať aj reálnu Escape Room, tzv. Hru v pevnosti. Aj tu sa hrá v skupine, teda v tíme. Hráči spolu prechádzajú cez rôzne miestnosti, v ktorých riešia rozmanité hlavolami a úlohy. Vždy je potrebná pomoc kamaráta, inak sa hrať a vyhrať v tejto zábavnej zóne proste nedá.  Deti si teda precvičia aj komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať ako tím. 

O rodičov alebo sprievod bude tiež dobre postarané

Centrum zábavy myslí aj na rodičov a sprevádzajúce osoby. Tie majú k dispozícii pohodlné sedenie s občerstvením, pričom si môžu zahrať v prípade záujmu aj biliard. 

Okrem samotných atrakcií ponúkajú centrá zábavy aj komplexné balíčky pre detské oslavy. Deti sa môžu tešiť na chutné narodeninové občerstvenie. Viac na túto tému sa dozviete na stránke Detské oslavy a party.

Naše zábavné centrum GalaxiaVR: