Program pre deti? Hry pre logické myslenie a tímovú prácu.

Hľadáte zábavu a program pre deti, kde si môžu zavolať aj kamarátov či spolužiakov?  Naša Escape room preverí ich logické myslenie, tímovú prácu i odvahu. 

Vieme, že deti trávia veľa času v online priestore a je ťažké ich odpútať ku pohybovým hrám. Naše zábavné centrum túto možnosť ponúka. Nalákajte deti na Escape Room vo virtuálnej realite a hneď potom môžu zažiť hru na tom istom princípe aj v realite – Hru v pevnosti. Tá sa odohráva vo veľkorysých priestoroch len pár metrov od VR. Ťažko povedať, ktorá verzia je zábavnejšia, zistite to. 

Dva rôzne, ale vzrušujúce zážitky

  • Ponúkame možnosť zahrať si escepe room v dvoch rôznych prostrediach: Vo virtuálnej realite sa hráči vnoria do tajomných svetov a budú čeliť náročným výzvam. V Hre v pevnosti sa ale ocitnú už v reálnom priestore plnom výziev a budú musieť spolupracovať, aby sa z neho úspešne dostali.
  • Zábava pre celú skupinu: Naše hry sú vhodné pre skupiny po 5 osôb. Sú to ideálne aktivity pre rodiny, kamarátov alebo spolužiakov.
  • Preveríme ich schopnosti: Únikové hry sú skvelým spôsobom, ako precvičiť logické myslenie, tímovú prácu a komunikačné zručnosti. Vďaka nim sa hráči naučia efektívne spolupracovať pod tlakom a hľadať kreatívne riešenia problémov.
  • Nezabudnuteľný zážitok: Hry sú plné napätia, vzrušenia a zábavy. Určite na ne zostanú pekné spomienky ešte dlho po tom, ako skončia. Týmto spôsobom sa dajú originálne osláviť narodeniny, zorganizovať detskú party a pod. Občerstvenie zabezpečíme podľa vašich predstáv.

Skupinový program pre deti

  • Menšie skupiny (deti + rodičia, spolužiaci …)  sú flexibilnejšie a dokážu sa rýchlejšie dohodnúť na stratégii.
  • Každý člen skupiny má reálnu šancu zapojiť sa do hry a prispieť k jej riešeniu.
  • V menšej skupine je lepšia komunikácia a spolupráca.
  • Hra je napínavejšia a vzrušujúcejšia, keď sa hráči poznajú.

Ak hľadáte aktívny program pre deti, naše hry sú vhodné najmä pre deti od 8 rokov, ale i pre tínedžerov. Vďaka nim sa deti naučia riešiť problémy, spolupracovať a komunikovať. V našom zábavnom centre skvelým spôsobom strávite voľný čas i ako rodina. Ale je to aj možnosť utužiť vzájomné vzťahy medzi kamarátmi.

Neváhajte a rezervujte si svoju hru už dnes!

Kontaktujte nás a rezervujte si termín pre vašu skupinu. Tešíme sa na vás!

Tip: Ak si nie ste istí, ktorá verzia hry je pre vás vhodnejšia, radi vám poradíme a pomôžeme vám vybrať tú pravú hru pre vašu skupinu.

Naše zábavné centrum GalaxiaVR: