Kam v Bratislave dnes, príp. cez víkend

Bratislava je mesto plné možností, ako si užiť voľný čas, či už ste sami, s partiou kamarátov alebo s rodinou. Pre mladých ľudí je v meste veľa aktivít, ale napriek tomu si často nevedia odpovedať na otázku: Kam v Bratislave dnes?

Niekedy je to otázka, čo ako sa zabaviť po škole alebo po práci, ale najťažšie sa hľadá niečo zaujímavé v Bratislave cez víkend, najmä keď nie je ideálne počasie a prší.

Keď budete nabudúce stáť pred otázkou „Kam v Bratislave dnes?”

Ponúkame pár tipov a možností, ktoré môžu pomôcť. Kládli sme dôraz na rozmanitosť, aby si každý našiel to svoje, príp. vyskúšal postupne všetko, čo sa dá.

1. Escape room vo virtuálnej realite

Hľadáte originálnu a vzrušujúcu zábavu? Vyskúšajte escape room vo virtuálnej realite! Ponorte sa do fascinujúcich svetov a odhaľte skryté poklady. Virtuálna escape room je ideálna pre tímy, ktoré chcú posilniť tímového ducha a otestovať svoje logické myslenie. Hra vás vyslovene pohltí a pomôže vám spoznať seba i svoj tím.

2. Biliard na profesionálnych stoloch

Radi si zahráte biliard? V Bratislave nájdete viacero herní, ktoré ponúkajú profesionálne biliardové stoly a príjemnú atmosféru. Biliard je skvelý spôsob, ako sa zabaviť s kamarátmi a zároveň si precvičiť koordináciu a strategické myslenie. Ak Biliard nehráte prvý raz, iste oceníte kvalitu stolov i príjemné prostredie, ktoré nenájdete úplne všade, kde stojí nejaký ošúchaný biliardový stôl. Miesto treba dobre vybrať a naša Galaxia je ten najlepší tip.

3. Interiérový adrenalínový park

Hľadáte zábavu, ktorá poriadne rozpumpuje vaše srdce a vytvorí tímového ducha? Vyskúšajte unikátny adrenalínový park TeamUp! Prekonajte rôzne prekážky, zdolávajte prekážkové dráhy, riešte úlohy ako v pevnosti Boyard a zapojte celý tím. Herný park je ideálny pre tých, ktorí sa neboja výziev a chcú si vyskúšať niečo nové v kruhu priateľov, spolužiakov alebo kolegov. Stmeliť tím je hlavná myšlienka tohto parku.

4. Lezecká stena

Keď si práve nemôžete  zašportovať vonku, dobrým riešením je lezecká stena. K2 je najväčšia lezecká stena v Bratislave s celkovou rozlohou 2000 m². Ponúka lezenie s lanom aj bouldering, a je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých lezcov. V K2 vám zabezpečia i inštruktora lezenia.
Lezecké Centrum Vertigo má plochu o niečo menšiu, asi 1600 m² a ponúka lezenie s lanom aj bouldering. Má tiež detskú lezeckú stenu a lezeckú školu a je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.

5. Laser game

Laser tag je skvelá aktivita pre skupiny všetkých veľkostí a úrovní fyzickej zdatnosti. V hre proti sebe súťažia dva alebo viac tímov v aréne plnej prekážok. Cieľom hry je skórovať body streľbou lasermi na protihráčov. Hráči nosia vesty so senzormi a zbrane, ktoré vyžarujú lasery. Keď hráč zasiahne protihráča laserom, senzor na veste protihráča sa aktivuje a hráč stratí bod. Tím s najväčším počtom bodov na konci hry vyhráva. V Bratislave je viacero laser tag arén. Laseri sú bezpečné.

Keď budete nabudúce stáť pred otázkou „Kam v Bratislave dnes?“ už budete mať na výber viacero možností, ako si užiť voľný čas v Bratislave naplno.